KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 9579125

nr 957 9125

Gravyrer

4 st, Bla samer, 1700-/1800-tal

Kondition: lösa blad

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 27 april 2015
kl 18:44:44

25/4 13:41:19 1      Vinnande bud